З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Оголошення / Студенти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова отримали іменні академічні стипендії

Відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року №290/94 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України № 959 від 09.08.2023 року та відповідно до рішення Вченої Ради (протокол № 7 від 27 червня 2023 року), було призначено виплату на І семестр 2023/2024 навчального року академічних стипендій Президента України студентам університету:

1. Карпунь Наталії Олегівні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) історичного факультету;

2. Яретик Миколі Миколайовичу - студенту 2 курсу освітнього рівня магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) історичного факультету;

3. Химич Марті Андріївні - студентці 4 курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету;

4. Годі Ользі Юріївні - студентці 4 курсу освітнього рівня бакалавра спеціальності 014 Середня освіта (Математика) факультету математики, інформатики та фізики;

5. Семененко Анастасії Сергіївні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 014 Середня освіта (Історія) історичного факультету;

6. Іващенко Віті Миколаївні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету;

7. Зелінській Анастасії Валентинівні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація педагогічного факультету.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року № 226/96-ВР «Про встановлення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти» (із змінами), пункту 5 Порядку призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2022 року № 411, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 червня 2022 року за № 682/38018, наказу Міністерства освіти і науки України № 971 від 10.08.2023 року та відповідно до рішення Вченої Ради (протокол №7 від 27 червня 2023 року), було призначено виплату академічних стипендій Верховної Ради України на 2022/2023 навчальний рік студентам університету:

1. Сергійко Дар’ї Миколаївні - студентці 3 курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Математика) факультету математики, інформатики та фізики;

2. Гук Вікторії Михайлівні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістр спеціальності 111 Математика факультету математики, інформатики та фізики;

3. Адамюк Діані Сергіївні - студентці 2 курсу освітнього рівня магістр спеціальності 053 Психологія (Експериментальна практична психологія) педагогічного факультету.

4. Сергійчуку Андрію Миколайовичу - студенту 3 курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Математика) факультету математики, інформатики та фізики.

Пишаємося нашими студентами!

stypendiaty 1