З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Оголошення / Круглий стіл «Функціонування українських фахових наукових журналів із культурології, культури та мистецтва в умовах війни»

28 березня 2023 року о 15:00 в Науковій бібліотеці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбудеться круглий стіл «Функціонування українських фахових наукових журналів із культурології, культури та мистецтва в умовах війни», який організовує Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики.

В межах круглого столу планується:

• обговорення відповідальної ролі редакцій фахових видань та значення наукових журналів із культурології, культури та мистецтва як сучасного елемента культурної дипломатії;
  • обмін досвідом між представниками редакцій провідних фахових видань; напрацювання пропозицій щодо механізму державної підтримки та фінансування публікацій українських вчених у закордонних виданнях, включених до провідних міжнародних баз даних;
  • соціальна акція видавництва «Олді+» з метою поповнення бібліотечних фондів провідних ЗВО. Під час заходу відбудеться передання 20 книг «Імена України. 100 митців».

Дізнатися більше можна тут.

krugl stil almanah