З Днем Конституції України!

Головна / Новини / Оголошення / Круглий стіл «Тарас Шевченко – національний апостол, велетень у царстві духа»

Круглий стіл «Тарас Шевченко – національний апостол, велетень у царстві духа»

…Орю
Свій переліг – убогу ниву!
Та сію слово. Добрі жнива
Колись-то будуть
Тарас Шевченко

Український державний університет імені Михайла Драгоманова спільно з ГО «Національна академія наук вищої освіти України» та ГО «Міжнародна академія освіти і науки» 10 березня 2023 року проводить Круглий стіл «Тарас Шевченко – національний апостол, велетень у царстві духа».Початок о 10.00.

Доповідачі:

Вєтров Ігор Георгійович, кандидат історичних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

СОБОРНИЦЬКИЙ ПІДХІД ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ

Шевчук Світлана Володимирівна, кандидатка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, віцепрезидентка з питань українознавства і академік-секретар відділення філології та мистецтвознавства ГО «НАН ВО України»
ЄВАНГЕЛІЄ УКРАЇНЦІВ, АБО КРИЛАТІ ВИСЛОВИ “КОБЗАРЯ”

Висоцький Анатолій Васильович, доктор філологічних наук, професор, декан факультету української філології та літературної творчості імені
Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова
ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У СУЧАСНОМУ ПОЛІТИЧНОМУ ДИСКУРСІ

Горбачук Іван Тихонович, кандидат фізико-математичних наук, професор, голова осередку «Просвіта» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, радник президента та академік ГО «НАН ВО України»
ОБРАЗ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: СПРОБИ “РУСКОГО МІРА” ФАЛЬСИФІКУВАТИ І ОББРЕХАТИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОРОКА

Мосенкіс Юрій Леонідович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри сучасної української мови та прикладної лінгвістики Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, академік, перший віцепрезидент із міжнародних зв’язків ГО «НАН ВО України»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ “ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, 1000-ЛІТНЯ КИЇВСЬКА ПІСЕННО-ПОЕТИЧНА ТРАДИЦІЯ Й АВТОР “СЛОВА ПРО ІГОРІВ ПОХІД”