Головна / НОВИНИ / Співчуття / Новини / Співчуття / Відійшла у засвіти Оксана Іванівна Кобелецька

Відійшла у засвіти Оксана Іванівна Кобелецька

Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова спіткала непоправна втрата.

4 квітня 2024 року відійшла у засвіти Оксана Іванівна Кобелецька – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, відома перекладачка, редакторка посібників для школи, турботлива колега, прекрасна людина.

Оксана Кобелецька – досвідчена фахівчиня, що все життя присвятила університету: працювала спочатку лаборанткою, потім вступила до аспірантури на кафедру української літератури, після закінчення розпочала педагогічну діяльність.

Яскрава особистість, закохана в життя – такою пам’ятатимуть її люди з близького оточення.

Людина з письменницького оточення, хрещеним батьком якої був Остап Вишня. На заняттях вона розповідала про класиків української літератури (Андрія Малишка, Володимира Сосюру, Олеся Гончара та ін.) зокрема й із власного досвіду спілкування з авторами, була гордістю факультету, легендою університету, здатною примножувати наукові здобутки у своїй галузі.

Кожен, хто мав честь спілкуватися з Оксаною Іванівною, згадуватимуть її із вдячністю!

Ви залишитесь назавжди в нашому серці! Світла і вічна Вам пам’ять!

kobeletska