Головна / НОВИНИ / Співчуття / Новини / Співчуття / На фронті загинув наш випускник Володимир Петренко

На фронті загинув наш випускник Володимир Петренко

Знову до університету надійшла сумна звістка…

Захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини, на Куп'янському напрямку героїчно загинув випускник 2014 року факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка УДУ імені Михайла Драгоманова Володимир Петренко.

Володимир був редактором житомирського видання «Полісся. today», кореспондентом у редакції газети «Малинські новини», займався волонтерством, допомагав дітям-сиротам, учасникам АТО/ООС. Працював у Малинській центральній публічній бібліотеці, вів розмовний клуб «Говоримо українською». Брав активну участь у місцевих заходах, був учасником духового оркестру «Малин». Пам'ятаємо його як чесного, чуйного й сумлінного студента, залюбленого в книги, доброго товариша, кваліфікованого фахівця. Володимир працював редактором, бібліотекарем, був волонтером і музикантом.

Колектив університету висловлює щирі співчуття родині, друзям, колегам і всім, хто знав Володимира.

Доземний уклін нашому Герою! Світла пам'ять!

petrenko