Головна / НОВИНИ / Співчуття / Новини / Співчуття / У Краматорську загинула наша випускниця Зоряна Башкєєва

У Краматорську загинула наша випускниця Зоряна Башкєєва

Страшна трагедія, що трапилася в Краматорську 27 червня 2023 року, коли російська армія вдарила ракетою, що влучила в піцерію, мабуть, не залишила байдужим нікого. Наш університет також спіткало горе: там загинула наша випускниця факультету технологій та дизайну 2019 року Зоряна Башкєєва.

Це була світла талановита дівчина, родом з Донеччини, яка любила музику і займалась танцями. Її життя обірвалось на 24 році.

Колектив університету висловлює щирі співчуття родині й друзям, усім, хто знав Зоряну.

Війна руйнує життя, відбирає рідних, та ми продовжуємо боротися за кожен клаптик рідної землі, за кожного, кого втратили у ній. Віримо у перемогу, у справедливу відплату окупанту.

Вічна і світла пам'ять тобі, Зоряно!

bashkeeva