Головна / НОВИНИ / Співчуття / Новини / Співчуття / Загинув на війні випускник історичного факультету Віктор Новіков

Загинув на війні випускник історичного факультету Віктор Новіков

Загинув на війні ще один наш Герой, випускник історичного факультету 2019 р. Віктор Новіков (позивний "Вертольот").

У 2014 році він став одним з перших добровольців батальйону «Азов» та отримав поранення під Іловайськом. Коли повернувся у рідні Лубни займався вихованням молоді, проводив тренування. Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 р. пристав до лав 147 батальйону 116 Полтавської бригади ТрО. Його життя обірвалося під Авдіївкою вночі 28 квітня.

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, друзям та всім, хто знав Віктора. Схиляємо голови перед Героєм, який віддав своє життя за наше майбутнє...

Вічна пам’ять і слава Герою України!

novikov