Головна / НОВИНИ / Співчуття / Новини / Співчуття / У засвіти відійшов великий друг університету Микола Юрійович Сивий

У засвіти відійшов великий друг університету Микола Юрійович Сивий

Сумна звістка сколихнула українське суспільство, а надто тих, хто хоч раз відвідав санаторій «Червона калина». У цей недільний ранок відійшов у засвіти її головний лікар, заслужений лікар України, лауреат Державної премії України Микола Юрійович Сивий.

Своє життя він присвятив служінню медичній галузі та допомозі людям.  У свій час захопився ідеєю створення бази сучасного санаторно-курортного оздоровлення людей, яка згодом втілилась у перлину Рівненщини – санаторій «Червона калина». Обрана місцина з чарівними пейзажами манила до себе багатьох відвідувачів. Той, хто хоч раз там побував, не зможе забути те місце. Недарма Микола Юрійович вважав санаторій сенсом свого життя.

Багаторічна дружба та плідна співпраця єднали колективи університету та санаторію, зокрема їх очільників Віктора Андрущенка та Миколу Сивого.

Колектив УДУ імені Михайла Драгоманова висловлює щирі  співчуття родині, колегам та друзям Миколи Юрійовича.

Згадуємо з великою вдячністю і добрим словом про прекрасну людину, пам'ять про яку назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять та спокій його душі!

syvyj 14