Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Університету 189 років!

Університету 189 років!

Сьогодні нашому університету 189 років! І хоч дата не ювілейна, проте хочемо привітати усіх драгоманівців зі святом!
    Драгоманівська родина пройшла довгий шлях від часу свого заснування 4 грудня 1834 року і до сьогоднішнього сучасного багатопрофільного університету!
   Зрозуміло, що шлях становлення був нелегким, як і часи, в які ми живемо і працюємо нині. Та потенціал нашого колективу - і навчально-методичний, і науковий - вкотре переконує, що і в цей нелегкий період ми можемо продовжувати надавати якісні освітні послуги, розвивати наукову діяльність, яка конче потрібна нашій державі. Завдячуючи, безперечно, Збройним силам України, які захищають нашу країну від російського окупанта.
   Студентство, яке навчаємо і виховуємо в Драгоманівському університеті, - наше майбутнє. Ми готуємо зміну, плекаємо нові покоління драгоманівців, які мають стати гідними громадянами нашої держави.
    Зі святом, дорога Драгоманівська родино!
   Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!