Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Професор Люблянського університету Митя Великоня на зустрічі з драгоманівцями

Професор Люблянського університету Митя Великоня на зустрічі з драгоманівцями

Студенти та викладачі УДУ імені Михайла Драгоманова 13 червня 2024 року зустрілись зі словенським професором, керівником Центру культурологічних та релігійних досліджень Люблянського університету Митею Великонею.

kultura 1

kultura 2

До зустрічі приєднався та представив гостя проректор з наукової роботи Григорій Торбін.

Оранізатор події – Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики (директор – Сергій Русаков).

kultura 3

kultura 6

Під час спілкування професор розповів про свої роботи «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу» та «Тітостальгія. Дослідження ностальгії за Йосипом Брозом» і поділився думками стосовно субкультури та культури графіті, колективної пам’яті, постсоціалістичної ностальгії, політичних ідеологій тощо. Розмова перейшла у русло дискусії про феномен та види ностальгії, де студенти не лише з цікавістю слухали, але й активно ставили питання та висловлювали власні спостереження.

kultura 4

kultura 5