Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Вітаємо жіночу збірну з футзалу УДУ імені Михайла Драгоманова з перемогами!

Вітаємо жіночу збірну з футзалу УДУ імені Михайла Драгоманова з перемогами!

Жіноча команда з футзалу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова – учасники Чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, що проходить протягом 18 – 26 липня 2023 року у м. Спліт (Хорватія).

Перша гра для нашої команди з Загребським університетом завершилась перемогою 2:0.

У другій грі на чемпіонаті Європи наші студентки перемогли студенток з Португалії (Коїмбрський університет) з рахунком 1:7.

У третій грі вони здолали студенток Університету Тампере (Фінляндія)  з рахунком 5:2.

Щиро вітаємо наших переможниць та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Так тримати!

futzal 2 2