Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Ректор привітав Драгомановських футболісток з перемогами

Ректор привітав Драгомановських футболісток з перемогами

З 13 по 16 березня 2023 році у Львові відбувся Чемпіонат України з футзалу серед жінок-студенток закладів вищої освіти.

За результатами турніру команда УДУ імені Михайла Драгоманова стала переможницею! У фіналі вони переграли ВНУ імені Лесі Українки з рахунком 5-4 та здобули право представляти Україну на студентському Євро-2023 у м. Спліт (Хорватія).

Крім цього, студентки нашого вишу стали віцечемпіонами України з футзалу у складі команди «Budstar».

Тож ректор Віктор Андрущенко зустрівся з командою, аби особисто привітати з перемогами. На зустріч завітали декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Олексій Тимошенко, а також декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василь Федоришин та почесний професор університету, керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки Зеновій Корінець, що вкотре підкреслило важливість й активність спорту і мистецтва студентів Драгомановського університету.

zustrich futzal

Пресслужба унверситету