Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Події / Вітаємо збірну України зі здобуттям срібних медалей на Чемпіонаті Європи з футзалу серед жінок

Україна вперше в історії вийшла у фінал Євро з футзалу серед жінок… Під таким заголовком розлетілася новина країною про ще одну українську спортивну перемогу.

А драгомановці надзвичайно втішені, адже у команді наші студентки Ксенія Гриценко та Олександра Скибина і випускниці факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я Юлія Форсюк, Анна Шульга та Ірина Дубицька. У складі збірної команди України їм вдалося вибороти срібні медалі Чемпіонату Європи з футзалу серед жінок. І хоч у фіналі дівчата поступилися команді Іспанії та ми беззаперечно пишаємося ними.

Переконані, що на їх рахунку буде ще не одна визначна перемога. Сили, наснаги, витримки та спортивного переможного духу! І пам’ятайте, що з вами завжди підтримка вашої Драгомановської родини.

zbirna 2