Головна / НОВИНИ / Події / Новини / Оголошення / В УДУ імені Михайла Драгоманова презентують історично-соціальний проєкт «СтуденТИ»

Історичний факультет розпочинає реалізацію історично-соціального проєкту «СтуденТИ», присвяченому участі студентів УДУ імені Михайла Драгоманова у війні росії проти України та значенню ролі студентства у захисті незалежності та територіальної цілісності України протягом всієї історії.

Запрошуємо 28 березня о 12.00 в артпростір SKLO на відкриття проєкту та перший захід – лекторій «Історія створення організації «Поклик Яру» Павлом Наконечним та діяльність організації», лектором якого буде Ілля Мар’ян, координатор організації «Поклик Яру».

Проєкт буде тривати з 28 березня до 18 квітня 2023 року та існуватиме як виставка, на котрій будуть представлені різні артефакти, пов’язані з участю студентів у війні, фото- та відеоматеріали, що демонструють роль студентів у захисті України, а також особисті історії студентів, які брали та беруть участь у війні.

В межах проєкту передбачено просвітницьку програму для студентів, викладачів та учнів шкіл, зокрема цикл лекторіїв та майстер-класів з тактичної медицини, медіаграмотності, презентації книг, поетичні вечори, зустрічі з представниками волонтерської організації та багато іншого.

Стежте за нашими анонсами та дізнавайтеся про наступні заходи.

studenty project