28 червня щорічно відзначаємо День Конституції України, вшановуючи наш головний закон країни, який гарантує права та свободи українців, визначає шлях нашої країни як демократичної держави.

Сьогодні ми виконуємо найголовніший обов'язок, визначений Конституцією - захищаємо рідну землю. Ми захищаємо її і на полі бою, і кожен своєю щоденною працею, бо у кожного з нас свій фронт.

Українці обов'язково матимуть щасливе й безпечне майбутнє у вільній мирній Україні. Спільними зусиллями наближаємо перемогу.

Протягом тижня з 15 по 19 травня 2023 року делегація нашого університету у складі 7 професорів проходили стажування по програмі “ERASMUS+” на базі університету Анкари (Турецька Республіка).

До уваги деканів факультетів і директорів навчально-наукових інститутів та їх заступників з навчально-методичної роботи університету!
    21 березня 2024 року о 14.00 в 231 ауд. центрального корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова Навчально-методичний центр проведе виробничу нараду «Про виклики організації освітньої діяльності університету у поточному році». Запрошуємо до участі!

До уваги студентів, викладачів та співробітників університету! З 1 червня 2024 року Навчально-наукова оздоровча база УДУ імені Михайла Драгоманова «Синевир» запрошує усіх охочих відпочити на лоні природи Закарпаття.

Наша база розташована неподалік від найбільшого озера Українських Карпат Синевир. Мальовнича місцина, гірське повітря, неймовірні краєвиди, захоплива подорож та чудові емоції гарантовано!

Більш детальніше про відпочинок, проживання та харчування на базі можна дізнатися за тел. 063 665 65 99, 050 583 63 48 (Станіслав Цибін)

За інформацією Посольства України у Малайзії Коледжами Ендеруна (м. Маніла, Республіка Філіппіни) надаються 6 стипендій на навчання для громадян України на 2024/2025 навчальний рік.

Термін подання заявок триває до кінця квітня 2024 року.

Університет ім. Йоганна Ґутенберґа м. Майнц (Німеччина) запрошує студентів взяти участь у літній школі «Психологічна війна: Управління суспільством», яка спеціально організована для українських студентів.

Ви матимете можливість проаналізувати конкретні приклади психологічної війни та застосувати отримані знання на практиці.

Міждисциплінарна програма розрахована на студентів суспільних наук, включаючи політологію, психологію, журналістику, соціологію, педагогіку. Програма буде проходити  3-7 червня 2024 року в м. Майнц (Німеччина).

Оголошено конкурс для студентів та викладачів на отримання стипендій на навчання та стажування в Римському університеті ла Сап'єнца в рамках програми ERASMUS+ в першому семестрі 2024-2025 року.

Український державний університет імені Михайла Драгоманова є партнером проєкту програми Еразмус + КА171 Міжнародна мобільність Римського університету ла Сап'єнца, який фінансується Європейським Союзом.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 36