Головна / НОВИНИ / Оголошення / Новини / Оголошення / Конкурс на отримання стипендій на навчання та стажування у Римському університеті ла Сап'єнца

Оголошено конкурс для студентів та викладачів на отримання стипендій на навчання та стажування в Римському університеті ла Сап'єнца в рамках програми ERASMUS+ в першому семестрі 2024-2025 року.

Український державний університет імені Михайла Драгоманова є партнером проєкту програми Еразмус + КА171 Міжнародна мобільність Римського університету ла Сап'єнца, який фінансується Європейським Союзом.

Студенти мають можливість навчатися в приймаючому університеті протягом 6 місяців.

Перелік спеціальностей >>> https://corsidilaurea.uniroma1.it/en

Вимоги до кандидатів:

- бакалаври після другого курсу, магістри або аспіранти (в аспірантів має бути запрошення від приймаючого університету)
- володіти італійською або англійською мовою не нижче рівня В2

Відповідно до умов проєкту науково-педагогічні працівники УДУ імені Михайла Драгоманова мають можливість викладацької мобільності у Римському університеті ла Сап'єнца упродовж 5 днів, з обов’язковим викладанням обсягом 8 годин.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

- бути співробітниками УДУ імені Михайла Драгоманова за основним місцем роботи
- володіти італійською або англійською мовою не нижче рівня В2
- мати лист – запрошення від приймаючого університету

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 25 березня 2023 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу –Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Erasmus+ Рим комплект документів, зазаначений нижче.

Студенти:
- CV у форматі Europass
- мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)
- витяг із залікової книжки, завірений в деканаті

Науково-педагогічні працівники:
- CV
- мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)
- план викладання (8 годин – лекції, семінари, воркшопи та інше)
- список публікацій

- запрошення від представника приймаючого університету

Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду. Остаточне рішення про прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (Римським університетом ла Сап'єнца) після 15 квітня.

Відділ міжнародного спіробітництва та євроінтеграції