Стратегія відкритості в дії: університет презентує 15 проєктів на міжнародних конкурсах
Міжнародні проєкти відкривають нові можливості для науковців: завдяки участі в таких ініціативах розширюються академічні горизонти, відбувається інтенсивна інтеграція університету у світову освітню спільноту.
Український державний університет імені Михайла Драгоманова активно співпрацює з провідними закладами України та світу задля обміну досвідом, знаннями та кращими практиками, що сприяло новим ідеям та ініціативам. Однією з таких стало створення спільних проєктів для конкурсів Erasmus+ КА2 (5 проєктів), Erasmus+ Жан Моне (6 проєктів) та Erasmus+ КА220 (4 проєкти). Загалом їх вийшло аж 15. Саме стільки було подано на конкурс від університету, зокрема від історичного факультету, факультету математики, інформатики та фізики, факультету спеціальної та інклюзивної освіти, педагогічного факультету, факультету іноземної філології, факультету технологій та дизайну, ННІ публічного управління та адміністрування, ННІ філософії та освітньої політики.
До активної співпраці були залучені українські заклади вищої освіти, зокрема Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет "Острозька академія", Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Ужгородський національний університет. А також іноземні заклади вищої освіти, громадські організації та асоціації з Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Іспанії, Італії, Португалії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії, Туреччини, Вірменії.
11 квітня 2025 року декани та представники факультетів, директори інститутів та керівники поданих проєктів зустрілись з керівництвом університету, аби представити власні напрацювання, подані до конкурсу. Керівників проєктів було відзначено Грамотами за вагомий внесок у підготовку міжнародних проєктів та сумлінне виконання професійних обов’язків.
Ректор університету Віктор Андрущенко у своєму зверненні до авдиторії зазначив, що п’ятнадцять міжнародних проєктів – це вагомий показник ініціативності, професіоналізму та відкритості наших викладачів до глобальної академічної спільноти. «Ми бачимо, як стратегія відкритості нашого університету поступово втілюється в реальні дії та конкретні результати. Участь у міжнародних конкурсах не лише відкриває нові можливості для розвитку науки й освіти, а й зміцнює імідж університету як сучасного, динамічного й конкурентоспроможного закладу. Я щиро вдячний кожному з учасників за їхню активну позицію, творчий підхід і готовність представляти наш університет на світовому рівні. Окрема вдячність Тетяні Матусевич за консультації і ведення такої непростої роботи", – наголосив ректор.
Розвиток міжнародної співпраці – шлях до сталого розвитку нашого університету, сприяння .іміджу України у світі як країни з потужним інтелектуальним потенціалом. Участь у глобальних ініціативах допомагає нам бути частиною позитивних змін у світі. Віримо, що відкритість до міжнародного партнерства є запорукою інновацій і прогресу для України, підтримкою у боротьбі з російським ворогом і здобутті перемоги України у війні.
Більше фото на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/udu.dragomanova?locale=uk_UA
Пресслужба університету