Головна / Новини / Оголошення / До уваги! Конференція трудового колективу УДУ імені Михайла Драгоманова відбудеться 31 травня

31 травня 2023 року о 14.00 в Блакитній залі центрального корпусу університету відбудеться конференція трудового колективу УДУ імені Михайла Драгоманова.

Порядок денний

1. Обговорення та затвердження Стратегії розвитку Українського державного університету імені Михайла Драгоманова до 2030 року.

Доповідає: проректор з наукової роботи Г.М. Торбін

2. Обговорення та затвердження Статуту Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Доповідає: проректор з навчально-методичної роботи Р.М. Вернидуб

3. Затвердження Правил внутрішнього розпорядку Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Доповідає: начальник Центру по роботі з персоналом Т.А. Жижко

4. Обговорення та затвердження Колективного договору університету на 2023 – 2025 роки.

Доповідає: заступник голови профкому В.В. Єфименко

Проректор М.С. Корець