Головна / НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ПІДРОЗДІЛИ / Інформаційно-обчислювальний центр / Відділ цифрових освітніх технологій / Події / Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Політика та право в умовах дії воєнного стану: пошук рішень»

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Політика та право в умовах дії воєнного стану: пошук рішень», що відбудеться 23 квітня 2024 року на базі УДУ імені Михайла Драгоманова.

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОБОТА ПАНЕЛЕЙ:

Панель 1. Захист прав військовослужбовців і осіб, які постраждали від війни.

Панель 2. Галузеві юридичні виклики в умовах дії воєнного стану.

Панель 3. Влада і суспільство в умовах війни: проблеми і механізми взаємодії.

Під час заходу буде обговорено наукові та практичні аспекти протидії агресії, захисту прав людини в умовах воєнного стану та пошуку рішень у цих безпрецедентних обставинах.

Запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів, експертів, представників громадських організацій, державних структур та усіх, хто зацікавлений у вирішенні цих питань, долучитися до конференції. Це ваша можливість зробити важливий внесок у розробку стратегій і політик, що відповідатимуть викликам сьогодення.

Для участі (на безоплатній основі) пропонуємо вам надіслати тези доповіді та зареєструватися до 01 квітня 2024 року. Для детальнішої інформації та подання матеріалів звертайтеся до Ірини ГЕРМАН (тел.: 096-036-04-15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Форма проведення: очно/онлайн (буде надано покликання).

Робочі мови: українська, англійська.

Участь у конференції можуть брати науково-педагогічні та наукові працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі вищої освіти, які подадуть заявку. Аспіранти, здобувачі та студенти подають матеріали з рецензією наукового керівника чи рекомендацією кафедри, завірені у встановленому порядку.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (офлайн) вирішуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

Вимоги до публікації та заявка на участь

konf pravo