Головна / Новини / Події / Семінари про працевлаштування

Семінари про працевлаштування

22 квітня 2024 року було проведено семінари «Нормативно-правовий супровід працевлаштування випускників УДУ імені Михайла Драгоманова» здобувачам освіти, випускникам та представникам факультету психології й природничо-географічної освіти та екології в онлайн-форматі.

Спікером заходу була заступник завідувача організаційно-методичного відділу, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Войтюк.

Метою семінару було ознайомлення із законодавством України з питань майбутнього працевлаштування та кар’єрного росту здобувачів освіти, випускників університету, отримання соціальних гарантій і компенсацій випускниками університету працевлаштованих за педагогічним профілем та отримання державної підтримки молодим фахівцям.

Семінари будуть продовжуватися і на інших факультетах та інститутах університету.

З вакансіями можна ознайомитися за покликанням

pracevlashtuvannya

Навчально-методичний центр