Головна / Новини / Події / Вітаємо ректора університету Віктора Андрущенка зі здобуттям ордену «Науковець року»

Колектив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щиро вітає ректора університету Віктора Андрущенка, академіка НАПН України, члена-кореспондента НАН України, президента Міжнародної асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії в галузі освіти та Державної премії в галузі науки і техніки, з отриманням ордену «Науковець року».

rector 1

Професіоналізм, багаторічна послідовна, наполеглива й невтомна праця Віктора Петровича оцінені і відзначені як в Україні, так і далеко за її межами. 50 років активної наукової, творчої, педагогічної й організаторської праці вкладено у розвиток і розбудову вітчизняної освітянської ниви, а знання, талант організатора, невичерпна енергія, багатий досвід, принциповість та активна життєва позиція є прикладом для виховання молодого покоління науковців.

Високу оцінку громадськості отримала нещодавно опублікована монографія «У пошуках свободи», а також низка статей автора, зокрема «Етика війни», «Рашизм: сучасні та історичні прояви агресії», «Педагогіка добра, справедливості і свободи», «Категорії української національної культури: філософсько-культурологічна рефлексія», «Модернізація української освіти: орієнтація на Європу, перемогу та гуманітарні цінності» та ін.

Пишаємося здобутками науковців Драгоманівського університету! Вітаємо Віктора Андрущенка з заслуженою відзнакою!

naukovec roky